Masāžas

Bērnu masāža

Seanses ilgums 15 minūtes     Cena – 10

Seanses ilgums 30 minūtes     Cena – 15

Maiga atveseļošanās–profilaktiskā masāža bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem. Vecina nervu sistēmas, imunitātes nostiprināšanu un vispārējo balsta un kustību aparāta attīstību. Novērš mugurkaula slimības cell phone spy without access to target phone un uzlabo bērna fizisko aktivitāti.

 

 

 

Visa ķermeņa pilna klasiskā masāža

Seanses ilgums 60 minūtes     Cena – 25€
Seanses ilgums 90 minūtes     Cena – 37€

Klasiskā masāža ir viens no iecienītākiem un senākiem masāžas veidiem. Masāža iedarbojas galvenokārt uz ķermeni – muskuļiem, https://thesportsdaily.com/2019/07/04/3-reasons-why-american-men-want-russian-brides/”>russian women features locītavām, cīpslām un citiem audiem. Tā ir masāža cilvēkiem, kam patīk dziļas un stipras masāžas kustības, ka arī cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu. Klasiskās masāžas mērķis ir asinsrites un limfas plūsmas uzlabošana, imunitātes stiprināšana, pasīvo muskuļu iesildīšana, sāpju likvidēšana muskuļos, saikņu stiprināšana.

 

 

 

 

Visa ķermeņa pilna relaksējošā masāža

Seanses ilgums 60 min     Cena – 25€
Seanses ilgums 90 min     Cena – 37€

Revanšējoša masāža kalpo iekšējo muskuļu atslābināšanai un organisma kopēja tonusā pacelšanai. Masāža-atslabināšana labi piestāv tiem, kas ir pārslogots ar fizisko un mentālo darbu, ir neaizvietojams nervu un muskuļu pārslodzes novēršanai, hroniskā noguruma sindroma un astēnisko stāvokļu uzlabošanai. Atslābinoša masāža iedarbina organisma pašregulācijas iekšējas rezerves, paaugstina izturību un darbspēju.
Rekomendējamais kurss sastāv no 7-10 procedūrām. Masāžas maģija kopā ar aromterapiju un muzikālo terapiju fantastiski noņem nogurumu, atjauno labu garastāvoklī un pašsajūtu. Atslābinošā masāža balstās uz dvēseles un ķermeņa uzbūves kopējo filozofiju ar cirkulējošas dzīvības enerģijas plūsmu regulēšanas likumiem.

 

 

Sporta un Fitness masāža

                                            Seanses ilgums 40 min     Cena – 25€
                                            Seanses ilgums 60 min     Cena – 35€
                                            Seanses ilgums 90 min     Cena – 45€

 

 

 

 

 

Limfodrenāžas masāža

Seanses ilgums 40 min  Cena –25€

Visu mūžu ķermenis uzkrāj lieko šķidrumu un starpšūnu metabolisma produktus. Limfodrenāža ļauj noņemt lieko, izmantojot mūsdienu fizioterapijas metodes. Profesionāla limfodrenāžas masāža atjauno venozo asinsriti un uzlabo limfas plūsmu.

 

 

 

 

Anticelulīta masāža

Seanses ilgums 40 min     Cena – 25€


Anticelulītā masāža – masāžas veids kas ir vērsts cīņai ar 1 pakāpes celulītu, figūras korekciju, uzlabojot https://domyhomework.pro/do-my-psychology-homework/”>http://domyhomework.pro/ ādas un zemādas tauku šķiedrvielu stāvokli. Procedūras laikā tiek pielietotas dažādas masāžas tehnikas, kas stimulē limfas plūsmu, uzlabo asinsvadu darbību, pastiprinot asinsriti un starp šūnu šķidrumu plūsmu.
Anti celulītā masāža veicina atbrīvošanu no toksīniem, izjauc tauku nogulsnes problēmu zonās, koriģējot figūru, palīdz samazināt svaru, atbrīvoties no celulīta, un padara ādu tvirtu un elastīgu.

 

 

 

Vakuuma (banku) masāža tievēšanai

40 min. – Visam ķermenim     Cena – 25€

20 min. – Visam ķermenim     Cena – 11€
20 min. – pa zonām (vēders, kājas, gurni)     Cena – 15€Banku masāžas iedarbība:

Vakuuma masāža efektīvi stimulējoši iedarbojas uz asinsriti un limfodrenāžu, pozitīvi iedarbojas uz tauku un sviedru dziedzeru funkcijām.
Tā atslābina muskuļus un uztur tonusu.
Tā veicina tūskas un sastrēguma parādību mazināšanos, to izmanto celulīta gadījumā.
Vakuuma anticelulīta masāža ir efektīva pie otrās, gan arī trešās celulīta pakāpes. Celulīta nogulsnējumi vakuuma masāžas iedarbībā sadalās, samazinās arī tauku slānis un liekais svars.
Vakuuma masāža ne tikai uzlabo asinsriti, bet arī stimulē kolagena izstrādāšanos ādā. Pateicoties kolagenam, āda kļūst elastīgāka un svaigāka, un nokarenas ādas zonās masāža rada liftinga efektu.
Tievēšanas laikā pilnam vakuuma masāžas kursam ir labāks efekts nekā vienreizējai iedarbībai. Bet arī pāris masāžas procedūras veicina ķermeņa kontūru izlīdzināšanos, sejas krāsas uzlabošanos.
Vakuums sadala taukus smalkākās struktūrās, kas kļūst mobilākas, un tiek labāk izvadītas caur limfātisko sistēmu. Tādējādi limfodrenāžas darbība novērš tūsku. Notiek arī lipolīzes aktivizēšana tauku slānī, kas veicina ķermeņa apjoma un masas samazināšanos.

Indikācijas vakuuma masāžas veikšanai:

 • celulīts,
 • liekais svars,
 • hroniska noguruma sindroms,
 • saistaudu sabiezinājums,
 • reabilitācijas periods pēc plastiskajām operācijām,
 • intensīva fiziskā slodze,
 • striju esamība pēc dzemdībām vai grūtniecības.

Kontrindikācijas

Diemžēl nebūt ne visi var izmēģināt šo masāžas veidu. Pietiekami lielai cilvēku grupai tomēr nāksies meklēt citas metodes.

Kontrindikācijas vakuuma masāžai ir:

 • Asinsvadu saslimšana,
 • Tromboflbīts,
 • Ādas bojājumu esamība masējamā zonā,
 • Ādas un zemādas veidojumi iedarbības zonā,
 • Jebkuru hronisku saslimšanu paasinājums,
 • Nieru un urīnpūšļa, nierakmeņu un žultsakmeņu slimības.

 

 

 

Medus masāža

Seanses ilgums 45 min     Cena – 25€

Masāžas metožu un medus kopums dod lielisku rezultātu! Medus masāža uzlabo asinsriti, āra kļūst zīdaina un tvirta, tiek izlīdzināti zemādas veidojumi, aiziet sāls. Tiek paaugstināts muskuļu tonuss, uzlabojās organisma kopējas stāvoklis. Medus masāžas gaitā medus nokļūst zemādas slāņos, un nodod visu lietderīgo mūsu organismam.
Medus masāža lielisks veids ka noturēt formu mūsdienīgam, strādājošam cilvēkam. Medus 100 % iesūcas asinis un paliek mūsu organismā. Medus unikālās īpašības kopā ar masāžu veicina ādas attīrīšanos, celulīta novēršanu, izvada toksīnus.
Medus masāžas rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras.

 

 

 

Kārsto akmeņu masāža

Seanses ilgums 60 min     Cena – 29€
Seanses ilgums 90 min     Cena – 40€

Akmens terapija tiek izmantots īpašais Tibetu bazalts. Šīs akmens labi notur siltumu un tam ir laba siltum atdēvē. Ārstēšanas ar akmeņiem pastāv jau daudzas simtgades. Masāžu lietoja karotāju spēku atjaunošanai pēc kaujām jo tā kalpo ātrai brūču sadzīšanai. Paaugstina ķermeņa elastību, dziļi atslābina un noņem stresus. Akmeņi, uzsildītie līdz noteiktai temperatūrai atdod savu siltumu, kas rada noturīgu ārstniecisku efektu.

 

 

 

 

Havaju masāža Lomi – Lomi!

60 min.     Cena – 35€
90 min.     Cena – 45€
120 min.     Cena – 60€

Ar ko ir unikāla Havaju masāža LOMI – LOMI ?

Šo masāžu sauc par dziedinošo “MĪLOŠO ROKU MASĀŽU”, noslēpums ir meistara masāžas virtuozitātē. Roku veiklībā un kustībās.

Meistars izpilda šo masāžu ne tikai ar rokām, bet arī ar elkoņiem un apakšdelmiem. Piepilda jūsu ķermeni ar pozitīvu enerģiju. Procedūras laikā izmanto daudz eļļas un īpašusrelaksācijas paņēmienus, šie paņēmieni nav sāpīgi. Ķermenis atpūšas, noskaņojums uzlabojas.

Šo masāžu īpaši iesaka cilvēkiem kam trūkst uzmanības, mīlestības un tiešā kontakta sajūtas.

Havajiešu masāžas procedūra ir liels atslābināšanās efekts. Pēc seansa cilvēks var atgriezties mājās un gulēt līdz pat 1,5 diennaktīm.

Masāžas kurs Lomi-Lomi ir līdzvērtīgs vairāku dienu atpūtai kūrortā.

Havaju masāžu NEIESAKA:

 • Saindēšanās gadījumos,
 • Cilvēkiem ar ar stiprām infekcijas slimībām,
 • Paaugstināta ķermeņa temperatūra gadījumos,
 • Onkoloģisko slimības gadījumos,
 • Limfātiskās sistēmas slimības gadījumos,
 • Kaulu lūzumu gadījumos,
 • Tūsk gadījumos ,
 • Ja brūces un citi spēcīgi ādas bojājumi,
 • Lomi- Lomi masāža arī neiesaka veciem cilvēkiem , kā arī bērniem līdz 5 gadu vecumam.

Šīs metodes ietekmei uz cilvēka organismu nav analoga: notiek absolūta procesu apmaiņas harmonizācija.

Pēc Havaju masāžas kursa organisms sāk strādāt kā pulkstenis!

 

 

 

Zonālā masāža

Seanses ilgums 30 min     Cena – 15€

Mūsu salonā mēs piedāvājam zonālo masāžu – masāža tiek izpildīta pa zonām, atkarībā no risināmās problēmas:

 

 

Roku masāža   – speciālā tehnika, kas noņem sasprindzinājumu rokās.

 

 

 

 

 

Gurnu un augšstilbu masāža – šīs masāžas mērķis ir uzlabot asinsriti un pastiprināt limfas pieplūdi problēmas zonām celulīta ārstēšanai un korekcijai.

Vēdera masāža – kalpo ārstnieciskiem mērķiem ka arī ķermeņa estētikai. Vēdera ārstnieciskā masāža uzlabo kuņģa un zarnu darbību, uzlabo gremošanas orgānu sekrēciju. Estētiskā masāža stiprina presi un iegurņa muskuļus, samazina tauku nogulsnes un celulītu.

 

 

 

Muguras masāža – muguras muskuļos tiek uzkrāts spriegums un veidojās sāpes, tāpēc muguras masāža sniedz maksimālo atslābināšanu un baudu. Procedūras gaitā tiek apstrādātas lāpstiņas, mugurkaula vidus un lejas daļās, nieru zona augšstilbi. Katrā zonā tiek pielietota sava masāžas tehnika, kas paātrina asinsriti, vielmaiņu, piesātina ādu ar skābekli un pastiprina barojošo vielu padevu šūnām.

 

 

Seanses ilgums 20 min     Cena – 10€


Galvas un apkakles zonas masāža

Atslābina, noņem galvassāpes, stimulē asinsriti, palīdz noņemt mentālo pārslodzi, labs saaukstēšanas un matu izkrišanas profilaksei.
Apkakles zonas masāža – šeit bieži notiek sāļu nogulsnes, aptūkums, dažādas nervu iesprūšanas, kas negatīvi ietekmē mūsu pašsajūtu. Apkakles zonas masāža atbrīvo no negatīviem, kas boja mūsu labsajūtu, normalizē saistaudu darbību, kalpo osteohondrozes, skoliozes profilaksei. russian women features http://domyhomework.pro/